Ta strona używa plików cookie na potrzeby analityczne, operacyjne oraz w celu personalizowania treści i reklam. Istnieje możliwość zablokowania, lub usunięcia już zainstalowanych plików cookie, ale może to powodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony Więcej informacji znajduje się w Ochronie prywatności.'

Zamknij
hero

Trusted Cloud Day 2015

Spotkanie dla tych, którzy chcą zaufać chmurze

left panel

Informacje o konferencji

Zapraszamy na bardzo wyjątkowe spotkanie poświęcone chmurze. Nie będziemy mówić o rozwiązaniach czy produktach. To spotkanie poświęcone temu w jaki sposób zbudować zaufanie do chmury. Nikt już nie ma wątpliwości co do ekonomicznych korzyści takiego rozwiązania. Także technologie IT w chmurze nie budzą wątpliwości. Program konferencji został zbudowany w taki sposób, by przynieść odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące chmury i jej praktycznego wdrożenia. Nie jest to konferencja technologiczna. Uwagę skupimy na tym, jak przełamać obawy i jak rozwiać najważniejsze wątpliwości organizacyjne i prawne wstrzymujące decyzję o przejściu na model publicznej chmury obliczeniowej.

Dlaczego warto zostać uczestnikiem konferencji?

 • To będzie miejsce odpowiedzi na różnorodne pytania dotyczące pozatechnologicznych aspektów wprowadzania chmury

 • Spotkanie umożliwi bezpośredni kontakt z najlepszymi ekspertami i prawnikami specjalizującymi się w biznesowym wykorzystaniu modelu Cloud

 • Na spotkaniu obecne będą menedżerowie z działów biznesowych dużych organizacji – integralnym elementem programu będzie sesja dyskusji z udziałem wszystkich uczestników

 • Wystąpienie gościa specjalnego – Macieja Wituckiego, jednego z najbardziej znanych polskich menedżerów – zawsze pozostaje w pamięci

To spotkanie jako pierwsze na polskim rynku w taki właśnie sposób podejmuje tematykę dotyczącą zgodnego z przepisami i bezpiecznego wykorzystania chmury.

Nie warto czekać. Już dzisiaj warto wiedzieć, jak to zrobić.

Informacji nt. konferencji udziela: Małgorzata Kroh, malgorzata.kroh@microsoft.com

LeftPanel

Relacja z konferencji

Raport z konferencji

Listopadowe spotkanie Trusted Cloud Day zyskało duże zainteresowanie uczestników. Przybyło na nie blisko 170 przedstawicieli dużych firm i instytucji publicznych zainteresowanych kwestiami prawnymi i regulacyjnymi dotyczącymi wprowadzania modelu chmury w praktyce funkcjonowania swoich organizacji. Tak duża frekwencja była dowodem, że temat jest ważny i aktualny – chmurze można zaufać, można zgodnie z prawem korzystać z modelu cloud, trzeba tylko wiedzieć, jak to dobrze zrobić. Chodzi o bezpieczne i zgodne z prawem wykorzystanie chmury – w raporcie prezentujemy powstały po konferencji materiał merytoryczny zbierający szczegółowo najważniejsze tematy i wnioski ze spotkania Trusted Cloud Day 2015.

W tym raporcie można znaleźć:

 • podsumowanie głównych myśli spotkania

 • opinie uczetsników i ekspertów

 • wskazówki pożyteczne dla tych, którzy wyruszają w drogę budowy zaufania do chmury

Mamy nadzieję, że będzie to wartościowa i pomocna dla Państwa lektura.

Agenda

Relacja z konferencji

Zdjęcia z konferencji

Pokaż więcej zdjęć
LeftPanel

Relacja z konferencji

Napisali o nas

Agenda

Relacja z konferencji

Opinie uczestników

 • “Nie ma wątpliwości że chmura przynosi firmom wiele korzyści technicznych oraz finansowych.

  To co spowalnia jej rozwój, to pytania z zakresu bezpieczeństwa o to, kto ma dostęp do gromadzonej przez nas informacji? Jak legalnie można się tą informacją wymieniać? Gdzie konkretnie dane są przechowywane?

  Jak są zabezpieczane? Prelegenci występujący podczas konferencji Trusted Cloud Day w sposób zwięzły i zrozumiały dla managerów IT odpowiedzieli na te pytania.”

  Krzysztof Skowron

  Data Services Country Lead | Infrastructure Services Capgemini Poland

 • “Z pewnością bardzo ciekawe okazały się zagadnienia dotyczące Safe Harbour wyjaśniające kwestie dotyczące międzynarodowego transferu danych na poziomie międzykontynentalnym”.

  Anna Kamińska

  Head of Legal Department, Grupa Pracuj

 • “Cieszę się, że odbywają się tego typu spotkania. Szczególnie interesujące były sesje otwierające, na których jasno powiedziano, że chmura to wyzwanie nie tylko dla inżynierów. Bez wsparcia na poziomie biznesu i organizacji takich rozwiązań po prostu nie da się wdrożyć.

  Kluczowe jest wsparcie zarządów, które powinny wręcz wymagać wprowadzania takich rozwiązań”.

  Maciej Chwiłoc

  Dyrektor Rozwoju Produktu, Grupa Pracuj S.A.

Strona hostowana przez Targetix Sp. z o. o. dla Microsoft Sp. z o. o.

© 2016 Microsoft